Veľkolepé celoslovenské podujatie TriGala v Leviciach Najviac ocenení získal levický klub ŠK Atóm Levice

Kategória: aktuality

To najkrajšie  z triatlonovej sezóny 2019  sa konalo veľkolepím podujatím triatlonovým gala večerom , ktorý zorganizoval domáci klub ŠK Atóm Levice  v priestoroch hotela Lev.

Dňa 30.11.2019  pricestovalo na podujatie  Tri Gala z celého Slovenska  do Levíc  300  pozvaných športovcov. Nechýbali členovia výkonného výboru STÚ  , ani prezident pán  Jozef Jurášek . Za mesto Levice prijal pozvanie zástupca primátora pán Csaba Tolnai.

Pretekári boli ocenení za celoročné  výsledky v súťaži o slovenský pohár jednotlivcov aj klubov.

Najviac ocenení získal  levický klub ŠK Atóm Levice. Medzi najvýznamnejšie patrí „ víťazstvo v slovenskom pohári klubov v triatlone v žiackych kategóriách“. Absolútnym víťazom v mužskej kategórii sa stal Levičan Tadeáš Fazekaš.

V klubovej súťaži  získal ŠK Atóm Levice ďaľšie ocenenia:

1.miesto   slovenský pohár v akvatlone

1.miesto   slovenský pohár v duatlone

2.miesto   slovenský pohár mix štafety

3.miesto   slovenský pohár  v triatlone

Medzi jednotlivcami boli ocenení  pretekári  vo všetkých  vekových kategóriách , z ŠK Atómu  21 pretekátov :