Technologicko – vývojové centrum

 Kategória: aktuality

Za pomerne krátke časové obdobie sa dosiahnuté výnimočné výsledky vo vývoji nových produktov a výskumnej aktivite stali základom na neustále rozširovanie poľa pôsobnosti spolupracujúcich inštitúcií.

Technologicko – vývojové centrum predstavuje logické vyústenie aktívnej vedeckej a vývojovej činnosti medzi MASAM R&D a partnermi z akademickej oblasti. Z tohto dôvodu sa spoločnosť MASAM a MASAM R&D rozhodli vybudovať vlastné priestory, ktorých primárny účel bude združovať „slovenskú priemyselnú inteligenciu pod jednou strechou“.

Vnútorné priestory objektu sú rozčlenené na päť poschodí, z toho štyri poschodia sú nadzemné. Dispozícia vytvára administratívne a kongresové priestory, súčasťou ktorých je technologický park pre spolupracujúce organizácie. Samostatnú časť tvorí verejný priestor, kde sú situované obchodné, reštauračné prevádzky, ambulancie zdravotnej starostlivosti a taktiež podzemné parkovisko a plavecký bazén. Ubytovacie kapacity hotelového typu dotvárajú komplexnosť celého objektu na najvyšších poschodiach.

Mohlo by vás zaujímať