MAGAZÍN MASAM – Júl / Leto 2018.

 Kategória: aktuality

Vážení kolegovia, spolupracovníci, partneri,

prihovárame sa vám s druhým vydaním nášho firemného magazínu, plného zaujímavých informácií. Aktuálne číslo má príjemný nádych leta, keďže toto obdobie je úzkom späté s dovolen-kami a chvíľami relaxu s rodinou či priateľmi.

V poslednom období sa vo firme MASAM udialo množstvo udalostí. Za dôležitý míľnik považujem účasť našej firmy na medzinárodných výstavách v Moskve, Poznani a vo Viedni. Rovnako pozitívne sa rozvíjali aj naše výrobné aktivity či spolupráca s partnerskou Strednou odbornou školou technickou vo Vrábľoch. V oblasti výroby sme absolvovali úspešný výber nových projektov pre spoločnosť Škoda Auto a rovnako sa nám podarilo rozšíriť spoluprácu s francúzskou firmou Latécoère.

Leto k nám zavítalo nevídanou rýchlosťou. Mnohí z vás sa vyberú na letné pobyty do zahraničia alebo budete spoločne s vašimi rodinami relaxovať doma.

Preto mi dovoľte popriať vám príjemné zážitky a zaujímavé čítanie nášho magazínu.

Milan Mandák
Konateľ spoločnosti MASAM

[tnc-pdf-viewer-iframe file=”https://masam.sk/data/uploads/2018/07/masam-leto-magazin.pdf” width=”600″ height=”815″ download=”false” print=”true” fullscreen=”true” share=”false” zoom=”true” open=”true” pagenav=”true” logo=”false” find=”true” current_view=”true” rotate=”true” handtool=”true” doc_prop=”true” toggle_menu=”true” language=”sk” page=”” default_zoom=”auto” pagemode=””]

Mohlo by vás zaujímať